موسسه عرصه نقش

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک:

بخش طراحی گرافیک را می توان به موارد ذیل تقسیم بندی نمود:

الف- طراحی نشان (آرم)

که شامل “نشان نوشته”، “نشان تصویر” و “نشان ترکیبی” (تلفیق نوشته و تصویر) می باشد. نشان یا آرم به عنوان عنصر مهم هویتی- شناختی در هر مجموعه ای می باشد و به عنوان “زبان هویتی” در سطح جامعه شناخته می شود.

ب- طراحی پوستر:

پوستر “آگهی” است که “آگاهی” می دهد و از این روی عنصر مهم تبلیغاتی در معرفی روند و اهداف یک جریان می باشد.

پ- بسته بندی کالا:

ارزش هر محصولی با بسته بندی خلاقانه و قابل رقابت در بازارهای داخلی و جهانی است و به عنوان کارت فروش هر شرکت و موسسه ای می باشد.

ت- موشن گرافیکز:

سه گانه “تصویر”، ” نور” و “صدا” را در خود دارد و از مهم ترین عناصر سمعی و بصری در معرفی و برند سازی ارگانها، موسسات و شرکتها می باشد و به قصد معرفی و اثر گذاری در بازار رقابت تولید می شود. به عنوان مثال برای تبلیغات و برند سازی بیمه ملت، می توان اثری موشن گرافیکز را خلق نمود و قابل بارگذاری در رسانه های اجتماعی می باشد.

ث- طراحی سایت:

رمز ماندگاری و جلب مخاطبین بیشتر با هنرنمایی و خلاقیت در طراحی یک سایت می باشد که بسیار حائز اهمیت است.

ج- طراحی استیشنری:

به طراحی کارت ویزیت، سربرگ، پاکت و کلیه اقلام تبلیغی برای هر ارگان، شرکت، موسسه و … گفته می شود و در واقع “پکیج کامل تبلیغی” محسوب می گردد.

چ- طراحی برند سازی تبلیغی:

 در اصطلاح به مجموعه فعالیتهای تبلیغی به قصد آگاهی بخشی و برند سازی است که در بین شرکت ها، ارگانها، موسسات، کارخانه ها و …. متداول و در جریان است و شامل طراحی تقویم، سررسید، استندهای تبلیغی و … می باشد.

mehrnegar

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

0