موسسه عرصه نقش

طراحی و اجرای منظر

طراحی و اجرای منظر:

آن چه که موجب ارتقا سطح آرامش، سلامت و همزیستی بهتر می گردد، محیطی است که انسان در آن قرار می گیرد و از این روی یکی از انواع طراحی که مورد توجه در دیزاین خلاقانه است، طراحی منظر می باشد. منظرها شامل پاسیو، حیاط، باغچه، باغ، پارک و محیط های در کنار خیابان ها و بزرگراه هاست. ایجاد محیط های طبیعی مانند مسیر یابی، آبشار مصنوعی و محیط های سرگرم کننده و همچنین طراحی فضای سبز و در کنار آن انتخاب نوع درختان و گیاهان از نکات مورد اهمیت در طراحی منظر می باشد.

الف- طراحی و اجرای پارک:

پارکها به عنوان عامل زیبایی بخشی و آرامش بخشی، جزء ارزشمند عرصه محیط شهری می باشند که با طراحی دقیق و خلاقانه می تواند در جذب مخاطب و روحیه بخشی افراد جامعه کمک نماید. طراحی و اجرای پارک در موسسات دولتی و خصوصی از دیگر فعالیتهای این مجموعه است.

ب- طراحی و اجرای کوشک:

کوشک ها به فضاهای استراحت و آرامش در باغهای ایرانی تلقی می گردد و عنصر تزیینی و کاربردی در باغ های ایرانی است. در طراحی گرافیک محیطی در کنار طراحی پارک، طراحی کوشک عامل جذابیت بخشی به فضاهای باغ ایرانی است.

پ- طراحی و اجرای محیط های کالبدی و بازنمایی:

بازنمایی و ساخت محیط های مینیاتوری مانند فضای سبز، کوهستان، حیوانات و ….. از موارد دیگر در جذابیت بخشی به محیط است.

mehrnegar

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

0